Nasza historia

Sortuj produkty
sortuj wg :

 

Założycielkami programu jesteśmy my: Joanna  i Małgorzata – dwie siostry które przetestowały na sobie dziesiątki cudownych diet, wydały tysiące złotych na rzekomo odchudzające tabletki, korzystały z „zabiegów odchudzających” i akupunktury oraz wielu wielu innych sposobów na stracenie zbędnych kilogramów. Kończyło się to zawsze jednym: koszmarnym efektem JOJO

 

Odchudzanie całkowicie zdominowało nasze życie, ale miało to jedną zaletę, mimowolnie stawałyśmy się ekspertkami od tego czego NIE należy jeść i czego NIE należy robić, aby schudnąć.

Aby ugruntować wiedzę Małgorzata zdecydowała się na studia dietetyczne, co pozwoliło jej sięgnąć po najnowszą wiedzę z tej dziedziny i spojrzeć na nasze dotychczasowe obserwacje od strony naukowej. Joanna zdecydowałą się poszerzyć swoją wiedzę na kursach z psychodietetyki oraz coachingu i zająć się wpływem motywacji na proces odchudzania. 

Z tego wszystkiego wykluł się nasz program „to nie CUD”

 

Połączenie zdrowej, zbilansowanej diety, i jednoczesna motywacja zewnętrzna, jaką daje udział w grupie wsparcia i indywidualnej opieki opiekuna, który proces odchudzania ma już za sobą sprawia, że program "to nie CUD" jest bardzo skuteczną i możliwą dla każdego drogą do wymarzonej sylwetki.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl